Hľadáme nových kolegov!

Do našej rozvíjajúcej sa spoločnosti hľadáme nových kolegov, obchodníkov – realitných maklérov. Family Real realitná kancelária – hľadá do svojho tímu neustále nových ľudí, ktorý sú zodpovední, profesionálni a chcú byť sprostredkovateľom predaja medzi kupujúcim a predávajúcim. Príležitosť je vhodná pre človeka, ktorý má záujem uspieť vo svete realít a ponúkať kupujúcemu a predávajúcemu svoje služby, profesionálny prístup a chce si svoj pracovný čas prispôsobiť podľa seba.

Osobné vlastnosti a charakteristika

Ak si o sebe myslíš, že práca v realitách je pre teba, vieš klientom poskytnúť profesionálny prístup a skvelú komunikáciu si na správnom mieste. Ak si komunikatívny, lojálny, charizmatický, máš skvelý time manažment, rád sa neustále zlepšuješ a vzdelávaš, prípadne máš už skúsenosti s realitami, hľadáme práve teba.

Pracujete v realitách?

Pracujete v realitách ale nieste spokojný s procesmi, odmeňovaním alebo zastúpením vašej aktuálnej realitnej kancelárie? Chcete sa odlíšiť? Chcete sa podieľať na zmenách a novinkách na trhu aj v realitnej kancelárii kde pracujete? Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky na pôsobenie u nás vo Family Real. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na email info@familyreal.sk