Napísali o nás:

Skúsenosť s realitnou kanceláriou Family Real bola skvelá. Komplexnosť služieb, ktoré ponúkajú od realitnej činnosti, právnej pomoci, financovania až po inžiniersku činnosť nie sú na trhu samozrejmosťou, je vidno, že ich práca baví a robia ju dobre. Pokiaľ plánujete predávať alebo kupovať nehnuteľnosť na Liptove, určite odporúčam!
Veronika
Projektový manažér
Známy nám odporučil RK Family real na predaj našej chalupy na Liptove, bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Celý proces inzercie, obhliadok a samotného predaja bol rýchly a bezproblémový.
Peter
Programátor
Už dlhšie sme hľadali vhodný stavebný pozemok v okolí Liptovského Mikuláša za rozumnú cenu. Chcem poďakovať ľuďom vo Family real za ich pomoc pri kúpe pozemku, ktorý našli práve oni. Veľmi si vážim ich profi prístup, hovoria veci priamo ako sú a vedia vybaviť dokonca aj financovanie na pozemok. Určite zvážim aj využitie ich tímu inžinierov pri stavbe rodinného domu.
Karol
Administratívny referent
Prekvapilo ma, že sa dá v jednej kancelárii vyriešiť kúpa bytu, financovanie, dokonca aj prípadne inžinierske služby. To je ideálna kombinácia ak nechcete strácať čas a vybaviť všetko na jednom mieste. Ušetrili mi kopec času, peňazí a aj energie s vybavovaním všetkých potrebných vecí.
Ján
Zástupca poisťovne

Boli ste s našimi službami spokojný? Ohodnoďte nás